Fan-Site Facebook

Rajongója vagyok!

Wayne Rooney hírek

[2017-05-29] Rooney a 6. helyen áll
A tíz legjobban kereső labdarúgó között, a Forbes összesítése alapján Wayne Rooney a 6. helyen szerepel. A lista alapján Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Neymar, Gareth Bale és csapattársa, Zlatan Ibrahimovic keresett nála többet 2016 június elseje óta.
[2017-05-01] Manchester United - Swansea 1 - 1
Döntetlent játszott a Manchester United a Swansea elleni mérkőzésen. Rooney lőtte a Manchester United egyetlen gólját, egy tizenegyest értékesített, amit egyébként a bíró valószínűleg tévesen ítélt meg.
[2017-05-01] Wayne Rooney nem érzi, hogy kiöregedett volna
A játékosnak meggyűlt a baja azzal, hogy mindenki a korát firtatja. Rooney néhány hónapig a háttérbe szorult, de mostanra visszakapta régi posztját, így a Manchester United csapatkapitányaként léphetett pályára a Burnley elleni bajnokin. Wayne Rooney élvezte a találkozó minden percét, így reméli a szezon hátralévő részében is képes lesz maradandót alkotni. 31 évesen nem érzi magát öregnek, úgy gondolja 2-3 évig még képes lesz a legmagasabb szinten futballozni.
[2017-04-24] Rooney visszatért a kezdőcsapatba
Az angol bajnokságban a Manchester United a Burnley ellen két góllal nyert. A második gólt Wayne Rooney lőtte. Martial a 21. percben még Rooney a 39. percben talált az ellenfél hálójába.
[2017-02-25] Wayne Rooney marad
A Manchester United csapatkapitánya közleményben jelezte, hogy nem szerződik Kínába sem másik csapathoz, marad a jelenlegi klubjánál.

[2017-02-22] Wayne Rooney átigazolásáról cikkeznek
A bulvársajtó folyamatosan arról ír, hogy Rooney hamarosan Kínába igazol, bár ezt már az egyik érintett klub edzője megcáfolta, ugyanakkor a megkeresést nem tagadta. A Manchester United kapitánya február eleje óta izomsérüléssel bajlódik, de néhány órája feltöltött egy fotót a közösségi oldalára és azt írta mellé, hogy örül, hogy újra a csapatával edzhet. Azt még nem tudni, hogy vasárnap játszhat-e a Southampton elleni mérkőzésen:

[2017-01-22] Wayne Rooney a 94. percben pontot mentett
Az angol labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában a Manchester United a Stoke City otthonában játszott, ahol Rooney megszerezte a 250. gólját. Így csapata sorozatban 13. bajnokin maradt veretlen, ő pedig megdöntötte Bobby Charlton 1973-as csúcsát.
[2017-01-08] Rooney utolérte Bobby Charltont
A Reading elleni 4-0-ra megnyert FA Kupa-mérkőzésen Wayne Ronney beérte a legendás Bobby Charltont, aki 1973-ig viselte a Manchester United mezét, 757 alkalommal lépett pályára az MU színeiben és ez idő alatt 249 gólt szerzett. Az Old Trafford Stadionban megrendezett meccs 7. percében Rooney megszerezte a 249. gólját ezzel beállította Bobby Charlton gólrekordját a Manchester United színeiben.

Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradhass le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról: Fansite.hu a Facebookon

Minden jog fenntartva © 2017, waynerooney.fan-site.hu | Jogi nyilatkozat | Kapcsolat: info(kukac)fan-site.hu | WebMinute Kft.

Néhány oldalajánlatunk: Kaká | David Beckham | Flo Rida | H2O: Sellőmesék | Thomas, a gőzmozdony | Az összes rajongói oldalunk listája